KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12612374
nr 1261 2374
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Akvarell, Parti av Helgeandskyrkan i Visby. Monogramsignerad. Ca 35x28 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:06:21
17/6 12:25:41
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt